Międzynarodowa 20-minutowa Krucjata Modlitwy o nawrócenie grzeszników – 27 sierpnia 2022, 15:00

Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości,
Pokój z wami!
Wszyscy jesteście zaproszeni do wzięcia udziału w 20-minutowej międzynarodowej Krucjacie Modlitwy o nawrócenie grzeszników z tłumaczeniem na żywo w sobotę 27 sierpnia 2022 r. 21:00 Singapur (GMT+8), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9: 00 rano czasu nowojorskiego (GMT -4), 15:00 czasu polskiego.

Tematem jest nawrócenie grzeszników.

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal20mins27August2022

Ta 20-minutowa Krucjata Modlitwy, będzie w języku angielskim. Tłumaczenie na żywo będzie w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, ukraińskim/rosyjskim, koreańskim, chińskim, polskim, czeskim, kantońskim, włoskim i wietnamskim.

Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne ( w linku w czacie), aby można było dołączyć do modlitwy, modląc się według przygotowanego materiału.

Będziemy modlić się wybranymi Modlitwami Krucjaty o nawrócenie wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

“…Powiedz Moim dzieciom, że ich modlitwa i post wywołały wiele szczęścia we wrażliwym Sercu Mojego Ojca. Obfitość Łask spływa teraz na te drogie, święte dusze, tak, że posiadają od dzisiaj na przyszłość dar wstawiennictwa za zagubionymi duszami. Wasz Jezus.”
12 sierpnia 2011

Zjednoczmy nasze serca jako jedna globalna Rodzina Jezus do Ludzkości wraz z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i złóżmy nasze modlitwy i ofiary w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *