Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości, sobota, 11 marca 2023 r. 14:00

Link do rejestracji:
https://bit.ly/JTMGlobal11March2023

Drodzy wojownicy modlitwy,

Pokój Boży niech będzie z wami!

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej 20-minutowej Krucjacie Modlitwy pod hasłem: Ofiarowanie cierpienia Jezusowi, aby pomóc zbawić dusze.
W sobotę 11 marca 2023 r. o 21:00 w Singapurze (GMT+7), o 13:00 czasu londyńskiego (GMT), o 8:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 14:00 czasu warszawskiego.

Jeśli nie można dołączyć do webinaru za pomocą powyższego linku, proszę otworzyć aplikację Zoom na swoim urządzeniu mobilnym i wprowadzić identyfikator webinaru spotkania 869 4285 4775, aby dołączyć.

Orędzie z Księgi Prawdy z 23 sierpnia 2011 o 23:45:

Chcę teraz poprosić Moich wyznawców, aby uczynili każdego dnia jedną ofiarę, o podobnym charakterze co cierpienie, aby pomogli Mi uratować dusze, które będą się znajdowały w stanie grzechu śmiertelnego tuż przed chwilą swojej śmierci podczas Ostrzeżenia. Poproście Mnie, proszę, o ten Dar. Tych o pokornym sercu również będę prosił, aby dokonali jednej osobistej ofiary dla Mojej Chwały.
Wasz Jezus.”

Ta międzynarodowa 20-minutowa modlitwa będzie prowadzona w języku angielskim.

Tłumacze na żywo będą tłumaczyć w językach: niemieckim, hiszpańskim, ukraińskim, francuskim, portugalskim, koreańskim, polskim, słowackim, indonezyjskim, rumuńskim i holenderskim.
Jeśli Wasz język nie jest uwzględniony w tłumaczeniu na żywo, programy modlitewne zostaną udostępnione w czacie, abyś mógł dołączyć do nas w modlitwie, korzystając z przygotowanego materiału.

Udostępnij i zaproś wszystkich, których znasz, do przyłączenia się do tej 20-minutowej globalnej sesji krucjaty modlitewnej, abyśmy wszyscy uzyskali Miłosierdzie Pana Jezusa dzięki Łasce Bożej i mogli pomóc Jezusowi ratować dusze w tej Misji Zbawienia.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

http://biuletyn.jezusdoludzkosci.pl/2021/11/16/jak-sie-zarejestrowac-i-polaczyc-na-spotkania-w-programie-zoom/ 

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *