Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy za chorych i cierpiących, 27 marca 2023 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy za chorych i cierpiących”, które odbędzie się w poniedziałek, 27 marca 2023 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland27March2023
Pan Jezus przekazał w Orędziu z Księgi Prawdy z 14 stycznia 2011 roku:
„Spójrzcie w górę i podzielcie się ze Mną swoimi problemami. Podzielcie się swoimi cierpieniami. Oddajcie Mi je. Będziecie obficie wynagrodzeni, kiedy przyjmiecie dla Mnie w waszym życiu smutek i cierpienie. Możecie nie zdawać sobie z tego sprawy, ale gdy to czynicie, ratujecie wiele dusz i przygotowujecie im drogę do wejścia do Nieba”.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego, prosząc o łaskę wytrwałości i pociechę dla chorych i cierpiących oraz łaskę nawrócenia dla wszystkich ludzi.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

http://biuletyn.jezusdoludzkosci.pl/2021/11/16/jak-sie-zarejestrowac-i-polaczyc-na-spotkania-w-programie-zoom/ 

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *