Rekolekcje Jezus do Ludzkości – Dar Ducha Świętego w Misji Zbawienia, niedziela 26 marca 2023 r. 15:00.

Link do rejestracji:
https://bit.ly/JTMGlobal26March2023

Ave Maria!

Drodzy wojownicy modlitwy,

Zapraszamy do udziału w globalnych rekolekcjach Jezus do Ludzkości: Dar Ducha Świętego w Misji Zbawienia, 26 marca 2023 r. w niedzielę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9 :00 czasu nowojorskiego (GMT -5), (CET) 15:00 czasu polskiego.

WEBINAR ID:
814 6720 1258

Proszę, dołączcie do nas w refleksji nad Darem Ducha Świętego, który jest nam ofiarowany przez Księgę Prawdy; aby pomóc Armii Reszty zrozumieć Dary Uzdrowienia, Wzmocnienia, Posłuszeństwa i Jedności oraz jak możemy Chronić ten Dar w naszym codziennym życiu w tej ostatniej Misji Zbawienia Dusz.

….”Szybkość z jaką Duch Święty rozprzestrzenia się jest poza możliwością zrozumienia śmiertelnego człowieka. I podczas, gdy Paraklet przez Moc Boga zstępuje na dusze tych wszystkich z pokornymi sercami, duch zła podąża wszędzie tam, gdzie jest on obecny…..
Wasz Jezus”

Księga Prawdy, 8 luty 2015

…”W międzyczasie Moja Miłość podtrzyma świat i każdemu złemu postępowaniu i złym czynom popełnianym przez Moich wrogów, położę kres u jego źródła. Miłość którą zaszczepię w sercach dobrych dusz, wygra walkę ze złem. Ta miłość zachwyci wszystkich, którzy się z nią zetkną, a Ogień Ducha Świętego wypełni dusze wszystkich, którzy będą pobłogosławieni Miłością Boga. ….
Wasz Jezus.”

Księga Prawdy, 26 grudnia 2014

Te Globalne Rekolekcje będą w języku angielskim. Tłumacze będą tłumaczyć na żywo w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, ukraińskim, koreańskim, chorwackim, albańskim, wietnamskim, indonezyjskim i włoskim.

Proszę, zaproście wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę, aby do nas dołączyli.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

http://biuletyn.jezusdoludzkosci.pl/2021/11/16/jak-sie-zarejestrowac-i-polaczyc-na-spotkania-w-programie-zoom/ 

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *