Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości, sobota, 4 marca 2023 r. 14:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/jtmglobal04march2023

Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy,

Ave Maria!

Zapraszamy na globalną sesję modlitewną Jezus do Ludzkości, sobota 4 marca 2023 r. o godz. 21:00 Singapur (GMT+7), 13:00 Londyn (GMT), 8:00 Nowy Jork ( GMT -4), 14:00 Warszawa.

Identyfikator webinaru: 844 9056 5572

Tematem całego miesiąca jest: Ofiarowanie cierpienia dla Jezusa za zbawienie dusz.

“Potrzebuję waszego cierpienia, bo ono ratuje dusze grzeszników, którzy w przeciwnym razie skończyliby w piekle. Pewnego dnia ujrzycie ich dusze i zostaniecie przytłoczeni miłością i radością, gdy zobaczycie je siedzące obok Mnie przy Tronie Mojego Ojca.
Grzesznicy, kiedy się nawrócą, zawsze zostaną przyjęci jako pierwsi. Zawsze będą stać w pierwszym rzędzie ku wielkiemu zaskoczeniu Moich wyznawców. Te dusze zostały przyniesione do Mnie przez modlitwy i cierpienie Moich wiernych i Moich wybranych dusz. Moi wyznawcy zrozumieją to, bo poprzez związek ze Mną będą się cieszyć ze zbawienia takich dusz.”

(Pan Jezus, 14 września 2011)

Ta globalna godzina Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumaczenie na żywo będzie w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, koreańskim, albańskim, wietnamskim, indonezyjskim, chorwackim i węgierskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, programy modlitewne zostaną udostępnione w czacie, aby modlić się według przygotowanego materiału.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Bożego Miłosierdzia za zbawienie wszystkich grzeszników w tym Wielkim Poście.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna globalna rodzina Jezus do Ludzkości, wraz z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i ofiarujmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie i zbawienie wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

http://biuletyn.jezusdoludzkosci.pl/2021/11/16/jak-sie-zarejestrowac-i-polaczyc-na-spotkania-w-programie-zoom/ 

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *