Konferencja pt. „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”, 6 marca 2023 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji pt. „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”, która odbędzie się w poniedziałek, 6 marca 2023 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland06March2023
Wydarzenia, które rozgrywają się teraz w Kościele i na świecie, potwierdzają przekonanie, że żyjemy w czasach ostatecznych. Doktrynalne zamieszanie i heretyckie nauki krzyżują Kościół od wewnątrz. Na całym świecie toczą się wojny i słychać pogłoski o wojnach. Rządy opracowują przepisy przeciw życiu, które zezwalają na aborcję, eutanazję i małżeństwa osób tej samej płci.
Próbując to wszystko zrozumieć, niektórzy ludzie przedstawili własną interpretację Apokalipsy św. Jana na temat czasów ostatecznych i Powtórnego Przyjścia Jezusa Chrystusa. Ale jak napisano w piątym rozdziale Apokalipsy św. Jana, tylko Jezus Chrystus – Baranek Boży, Lew z pokolenia Judy jest godzien ujawnić jej treść.
Pan Jezus ujawnił szczegóły dotyczące Swojego Powtórnego Przyjścia w przepowiedzianej Księdze Prawdy, aby przygotować ludzkość na Jego powrót jako Króla. Pan Jezus przekazał w Orędziu z Księgi Prawdy z 12 stycznia 2011 roku:
„Przemawiam z powodu Mojego Bożego Miłosierdzia, by pomóc ocalić was, Moje dzieci, tak abyśmy mogli się zjednoczyć w Nowym Raju jako jedna święta rodzina. Nie chcę stracić ani jednej duszy na rzecz zwodziciela. Jest ważne, by Mój Głos był słyszany”.
W części modlitewnej spotkania pomodlimy się w intencji przygotowania się wszystkich ludzi na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa.
Zaprośmy na tę konferencję wszystkich, katolików a także wyznawców innych wiar, aby oni również mogli odpowiednio przygotować się na Powtórne Przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

http://biuletyn.jezusdoludzkosci.pl/2021/11/16/jak-sie-zarejestrowac-i-polaczyc-na-spotkania-w-programie-zoom/ 

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *