Międzynarodowa Krucjata Modlitwy: O zjednoczenie w tej Misji, 3 września 2022, 15:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal3September2022

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy!

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości 3 września 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 15:00 czasu warszawskiego (CET).

“Zjednoczcie się teraz ze Mną, aby Moja rodzina oddanych wyznawców przyłączyła się jako jedno, bez względu na ich pochodzenie i kraj, z którego pochodzą, aby pokonać nienawiść na świecie.
Miłość jest potężniejsza niż nienawiść. Nienawiść jest osłabiona, jeśli odpowiada się na nią miłością.” (Jezus, 14 marca 2012)

“Musicie zobowiązać się, dzieci, że przyjmiecie Jego instrukcje, a Jego Miłość okryje was, abyście byli silni.” (Matka Zbawienia, 25 października 2012)

Ta międzynarodowa Krucjata Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą tłumaczyć w następujących językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chińskim, chorwackim, indonezyjskim, rumuńskim, włoskim i holenderskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne, aby można było dołączyć do nas w modlitwie i modlić się według przygotowanego materiału.
Skrypt z programem modlitewnym w języku polskim będzie również w linku w czacie.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji zbawienia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana, a także o zjednoczenie w Misji.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna międzynarodowa Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i ofiarujmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie i zbawienie wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *