24-godzinne międzynarodowe czuwanie modlitewne: Krucjata Różańcowa – 25 sierpnia 2022, 00:00

Każdy kraj modli się w swoim własnym języku. Polska też będzie uczestniczyć.

Początek o północy w czwartek 25 (czasu środkowoeuropejskiego), 6:00 w Singapurze, 18:00 w Nowym Jorku, 00:00 czasu polskiego.

Link do dołączenia:
https://us02web.zoom.us/j/81218905324
ID: 812 1890 5324

Pokój z wami!
Wszyscy jesteście zaproszeni do udziału w 24-godzinnym czuwaniu modlitewnym Jezus do Ludzkości: Międzynarodowa Krucjata Różańcowa.
Nasza Matka Zbawienia mówi w następującym Orędziu otrzymanym 20 czerwca 2012 roku:
„Mogę z moim Synem dać wam Łaski i krąg ochrony, którego żaden upadły anioł nie może przeniknąć. Szatan nie może skrzywdzić ani zaatakować tych wszystkich, którzy codziennie odmawiają mój Święty Różaniec.
Odmawiając trzy lub więcej Różańców, możecie rozszerzyć tę ochronę na innych. Gdyby nawet sto osób mogło to zrobić, mogliby ocalić swój naród przed skażeniem rozprzestrzenianym przez złego ducha.
Musicie się zebrać dzieci i modlić się o ochronę.”

Zgodnie z instrukcją Matki Najświętszej będziemy odmawiać 4 części Różańca Świętego nieprzerwanie przez 24 godziny w 12 grupach modlitewnych z różnych kontynentów, prowadząc modlitwy w różnych strefach czasowych, zaczynając od północy w czwartek 25, a kończąc o północy w piątek 26 ( używając jako odniesienia – czas letni w Europie).
Modląc się w ten sposób, krąg ochrony obejmie wszystkie narody świata.
Ponieważ sierpień jest miesiącem zbawienia dusz, będziemy modlić się o nawrócenie wszystkich dusz, szczególnie naszych przywódców politycznych i zaprzestanie prześladowań religijnych na całym świecie.
I aby chronić nasze narody przed skażeniem rozprzestrzenianym przez złego ducha.
Zjednoczmy nasze serca jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości wraz z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i ofiarujmy wszystkie nasze modlitwy prosząc o jej wstawiennictwo.

Jezu, ufamy Tobie!
Jezus do Ludzkości

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *