Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o ochronę przed antychrystem – poniedziałek, 25 lipca 2022, 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o ochronę przed antychrystem”, które odbędzie się w poniedziałek, 25 lipca 2022, o godz. 19:00 na platformie Zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland25July2022

Orędzia zawarte w Księdze Prawdy są dawane światu, by pomóc szerzyć nawrócenie, tak by wszystkie dzieci Boże mogły zostać wybawione od antychrysta, który wkrótce ma się objawić na świecie. W czasie spotkania przeczytamy fragmenty proroctw z Księgi Prawdy dotyczące osoby antychrysta, jego działań politycznych, religijnych i humanitarnych. Jezus Chrystus ostrzega nas: „[Antychryst] będzie wreszcie postrzegany jako ten, który posiada nadprzyrodzone zdolności. Wielu będzie wierzyć, że został posłany przez Mojego Ojca i że jest on Mną, Jezusem Chrystusem, Zbawicielem świata. (…) To będzie największe oszustwo wszechczasów, a jego planem jest ukraść wasze dusze, aby Mi was zabrać”. (Orędzie z 1.06.2012 r.)
Omówimy także sposoby ochrony, które ofiaruje nam Bóg– Najświętszą Eucharystię oraz przekazane w Księdze Prawdy Pieczęć Boga Żywego, Medalik Zbawienia i Modlitwy Krucjaty. Nasz Pan, Jezus Chrystus pociesza nas: „Wy, dzieci, nie macie się czego obawiać, gdy pokornie idziecie przy Moim boku. Wasze pokorne posłuszeństwo jest konieczne, jeśli macie otrzymać Łaski, aby pozostać silnymi, zachować odwagę i walczyć w Mojej Armii przeciwko antychrystowi”. (Orędzie z 19.01.2012 r.)
W czasie spotkania będziemy odmawiać Różaniec Święty i Modlitwy Krucjaty w intencji ochrony wszystkich ludzi przed antychrystem.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *