Międzynarodowa Modlitwa Krucjaty: Matka Zbawienia – Miesiąc ratowania dusz – sobota, 6 sierpnia 2022, 15:00

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy!

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości 6 sierpnia 2022 r. w sobotę o 15:00 czasu polskiego, 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5).

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal6August2022

Tematem przewodnim tego miesiąca jest:
MATKA ZBAWIENIA – MIESIĄC RATOWANIA DUSZ

“Wielu, wielu ludzi na świecie tworzy Moją najdroższą Armię. Będą przez modlitwę, osobiste cierpienia i rozpowszechnianie Moich Słów zbawiać dusze. Im silniejsza będzie Moja Armia dla zbawienia dusz, tym mniejsza siła kary. Jezus”
(23 lipca 2011, 17:30)

Ta Międzynarodowa Modlitwa Krucjaty będzie w języku angielskim. Będzie tłumaczenie na żywo w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chińskim, polskim, wietnamskim, rumuńskim, indonezyjskim i albańskim. Nawet jeśli nie ma twojego języka, zostaną udostępnione programy modlitewne, aby można było modlić się według przygotowanych materiałów.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji zbawienia wszystkich grzeszników, a także w tych, które nosimy w naszych sercach i za przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Międzynarodowa Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i złóżmy nasze modlitwy i ofiary w intencji nawrócenia i zbawienia wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!
Matko Zbawienia, módl się za nami!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *