Międzynarodowa 20-minutowa Krucjata Modlitwy „Jezus do ludzkości” O uzdrowienie i ochronę – sobota, 23 lipca 2022, 15:00

Droga Rodzino Jezus do Ludzkości,
Pokój z wami!

Wszyscy jesteście zaproszeni do wzięcia udziału w Międzynarodowej 20-minutowej Krucjacie Modlitwy „Jezus do ludzkości” O uzdrowienie i ochronę z tłumaczeniami na żywo w sobotę 23 lipca 2022 21:00 Singapur 9:00 EST i 15:00 CET (czasu polskiego).

Zarejestruj się i udostępnij wszystkim, którzy potrzebują Łaski uzdrowienia i ochrony:
https://bit.ly/JTMGlobal23July2022

Ta 20-minutowa Krucjata Modlitwy jest naszą okazją do zebrania się na modlitwie i błagania Trójcy Świętej o uzdrowienie nas i naszych bliskich z wszelkiego rodzaju chorób, zarówno fizycznych, jak i duchowych, które nas dotykają.

Będziemy także prosić o łaski, które pomogą nam żyć zgodnie ze Świętą Wolą Bożą, odrzucić grzech i zawsze być w stanie łaski dzięki Miłości i Miłosierdziu Boga.

Ta 20-minutowa Krucjata Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumaczenie na żywo będzie w następujących językach: kantońskim/tradycyjnym, czeskim, chorwackim, francuskim, niemieckim, indonezyjskim, włoskim, koreańskim, mandaryńskim/chińskim, portugalskim, hiszpańskim, ukraińskim/rosyjskim i wietnamskim.
Zostaną udostępnione programy modlitewne, aby można było dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału, również w języku polskim.

Będziemy modlić się wybranymi Modlitwami Krucjaty o uzdrowienie i ochronę, o nawrócenie rodziny i przyjaciół, którzy odeszli od Boga.

Zjednoczmy więc nasze serca jako jedna międzynarodowa Rodzina Jezus do Ludzkości, aby ofiarować modlitwy i ofiary w celu uzdrowienia i ochrony wszystkich dzieci Bożych, zwłaszcza tych, których kochamy.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *