Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy za dzieci i młodych ludzi – poniedziałek, 11 lipca 2022, 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy za dzieci i młodych ludzi”, które odbędzie się w poniedziałek, 11 lipca 2022, o godz. 19:00 na platformie Zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPolandJuly11

W Orędziu z Księgi Prawdy z 9 maja 2013 roku r. nasz Pan, Jezus Chrystus przekazał:

„Moja Miłość do młodych ludzi każdego narodu, koloru skóry i wyznania, którzy Mnie nie uznają, jest wieczna. Mój smutek z powodu tych Moich małych dusz jest głęboki. Szczególnie teraz należy się za nie modlić. Zabiorę je bez wahania do Mojego Miłosierdzia, jeśli Mnie poprosicie przez tę Modlitwę Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty 106 – O Miłosierdzie dla młodych, którzy nie uznają Boga

Drogi Jezu, weź pod Swoją ochronę dusze tych dzieci Bożych, które Cię nie znają, które nie uznają Twojej Miłości, i które nie przyjmują Twojej obietnicy. Wylej Swoją Łaskę nawrócenia i daj im Życie Wieczne. Bądź miłosierny dla tych wszystkich, którzy nie wierzą w Twoją Obecność i którzy nie będą dążyć do skruchy za swoje grzechy. Amen”.

W czasie spotkania będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji ochrony dzieci i młodzieży oraz o łaskę nawrócenia dla młodych ludzi na całym świecie.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *