20-minutowa międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości, O odnowę naszego ducha – sobota, 9 lipca 2022, 15:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal09July2022

Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości,
Pokój z wami!

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej 20-minutowej Krucjacie Modlitwy „Jezus do Ludzkości” w sobotę, 9 lipca 2022 r., o godz. 21:00 w Singapurze (GMT+8), o 14:00 czasu londyńskiego (GMT+1), o 9:00 czasu nowojorskiego ( GMT -4), 15:00 czasu warszawskiego.

Tematem przewodnim jest ODNOWA NASZEGO DUCHA. Chodzi o odnowienie naszej wiary i zaangażowania w tę Misję.

Ta międzynarodowa 20-minutowa Krucjata Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumaczenie na żywo będzie w następujących językach: albańskim, kantońskim/tradycyjnym, francuskim, niemieckim, węgierskim, koreańskim, mandaryńskim/chińskim, polskim, portugalskim, rumuńskim, hiszpańskim i ukraińskim/rosyjskim.
Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne, aby można dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego skryptu w waszym języku.

Będziemy modlić się wybranymi Modlitwami Krucjaty o odnowienie Miłości do Boga i o nawrócenie wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna międzynarodowa Rodzina Jezus do Ludzkości wraz z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i złóżmy nasze modlitwy i ofiary w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *