Międzynarodowa Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości, Odnowienie naszego ducha – sobota, 2 lipca 2022, 15:00

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy,

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości 2 lipca 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 15:00 czasu warszawskiego.

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal02July2022
Tematem na cały ten miesiąc jest ODNOWIENIE DUCHA. Chodzi o odnowienie naszej wiary i zaangażowania w tę Misję. Musimy ponownie przeczytać pierwsze Orędzia z Księgi Prawdy.

Ta Międzynarodowa Modlitwa Krucjaty będzie w jęz. angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w następujących językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chorwackim, czeskim, wietnamskim, indonezyjskim i holenderskim. Tłumaczenie na j. polski na czacie. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne, aby można było dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, zwłaszcza dusz zagubionych. Będziemy prosić Boga o odnowienie naszego ducha i pokonanie trudności, przed którymi stoimy w codziennym życiu.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia, i złóżmy nasze modlitwy i ofiary w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników. Prośmy razem o przyjście Ducha Świętego, aby wypełnił nasze serca.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *