Międzynarodowa Godzina Modlitw Krucjaty o nawrócenie grzeszników, sobota, 22 stycznia 2022, godz. 14:00

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy,
Wszyscy jesteście zaproszeni do wzięcia udziału w międzynarodowej Godzinie Modlitwy grupy Jezus do Ludzkości o nawrócenie grzeszników 22 stycznia 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+8), 14:00 czasu polskiego.
Jeśli nie jesteś zarejestrowany, zarejestruj się na stronie https://bit.ly/JTMGlobalJanuary22
Ta Misja polega na ratowaniu dusz poprzez nasze modlitwy, szczególnie za grzeszników. Nasz Pan Jezus przekazał nam swoje pierwsze orędzie przez Marię od Bożego Miłosierdzia.
Nasz Pan Jezus Chrystus powiedział: „Wzywam Moich naśladowców, aby zgromadzili się w tym czasie smutku na świecie. Muszą odłożyć na bok swoją obojętność, aby się modlić i przyłączyć się do Mnie, aby pomóc tym, których dusze zostały skradzione przez złego ducha”.
Ta międzynarodowa Godzina Modlitw Krucjaty będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą tłumaczyć w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chińskim, polskim, wietnamskim, indonezyjskim, włoskim i holenderskim.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.
Zjednoczmy nasze serca jako jedna międzynarodowa rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Maryją Dziewicą, naszą Matką Zbawienia i złóżmy nasze modlitwy i ofiary w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników.
Jezu, ufamy Tobie!
JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *