Godzina Modlitw Krucjaty za Rodziny – czwartek, 27 stycznia 2022, 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym pt. „Godzina Modlitw Krucjaty za Rodziny”, które odbędzie się w czwartek, 27 stycznia 2022, o godz. 19:00 polskiego czasu na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji.

W tej szczególnej godzinie modlitwy będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Dowiemy się również więcej o tym, jak ważna jest każda rodzina dla Boga Ojca i jej roli w Bożym planie zbawienia dla wszystkich Jego dzieci. Miłość Boża łączy rodziny. Kiedy Miłość rozkwita w rodzinie, obecna jest jedność i pokój. Zło nie może przetrwać. To jest właśnie powód, dla którego w tym czasie szatan działa, aby niszczyć rodziny. Poprzez te specjalne Modlitwy Krucjaty, które zostały nam dane przez Trójcę Świętą i Matkę Najświętszą w Księdze Prawdy, obiecana jest nam ochrona i łaski ocalenia naszych rodzin.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o pokój i zgodę w naszych rodzinach.

Prosimy o przygotowanie listy imion osób z rodziny oraz krewnych, których planujesz powierzyć Świętej Rodzinie.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *