Międzynarodowe seminarium pt. „Medalik Zbawienia: Dar nawrócenia dla całego świata” – sobota, 15 stycznia 2022, godz. 14:00

Zapraszamy na międzynarodowe seminarium pt. „Medalik Zbawienia: Dar nawrócenia dla całego świata”, które odbędzie się w sobotę 15 stycznia 2022 o godz. 14:00 polskiego czasu na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, będzie dostępne polskie tłumaczenie na żywo.
Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobalJanuary15
W tych Ostatecznych Czasach, w tym okresie Wielkiego Ucisku na świecie, prowadzącym do Powtórnego Przyjścia Naszego Pana Jezusa Chrystusa, dzięki Miłości i Miłosierdziu Boga, świat otrzymał potężny Medalik, który przynosi wielkie Dary nawrócenia, zbawienia i ochronę.
Medalik Zbawienia, potężniejszy niż jakikolwiek Dar z Nieba, który był wcześniej, został przekazany przez Dziewicę Maryję, Matkę Zbawienia w Księdze Prawdy.
Matka Zbawienia mówi w Orędziu z 4 czerwca 2014 r.: “Medalik Zbawienia jest wyjątkowym Darem z Nieba danym światu z powodu wielkiej Miłości Mojego Syna, jaką darzy on wszystkie dzieci Boże. Poprzez moc daną mi z polecenia mojego Ojca Przedwiecznego, Medalik ten przyczyni się do zbawienia miliardów dusz. Jest to możliwe, bo skoro tylko dusza przyjmie ten Medalik z otwartym sercem, doprowadzi to do nawrócenia.”
Dołącz do nas na to 1-godzinne Światowe Seminarium, podczas którego dowiemy się o znaczeniu Medalika Zbawienia oraz o tym, jakim jest on darem, przyczyniającym się do nawrócenia i ochrony dla całego świata.
Udostępnij link rejestracyjny do tego globalnego seminarium swoim przyjaciołom, rodzinie, współpracownikom, znajomym i wszystkim innym.
To Globalne Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim, ale będzie dostępne tłumaczenie na żywo w innych językach: chińskim – niemieckim – francuskim – ukraińskim – portugalskim – hiszpańskim – koreańskim – polskim – węgierskim – kantońskim – albańskim – rumuńskim.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *