Konferencja „Wstęp do Księgi Prawdy”, 28 listopada 2021, godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Wprowadzenie do Księgi Prawdy” 28 listopada 2021, godz. 19:00. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandNovember28

Zgodnie z Orędziami Trójcy Świętej przekazanymi w Księdze Prawdy, Powtórne Przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa nastąpi za naszego życia. Żyjemy teraz w Czasach Ostatecznych, czyli w czasach bezpośrednio poprzedzających chwalebny Powrót Jezusa Chrystusa, Naszego Króla.
Księga Prawdy, objawiona Prorokowi Danielowi i częściowo św. Janowi w Księdze Objawienia, jest obiecanym darem Boga na czasy ostateczne. „Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych. Wielu będzie dociekało, by pomnożyła się wiedza”. (Księga Daniela 12,4).
Księga Prawdy jest darem przekazanym nam przez Trójcę Świętą, aby przygotować nas na trudne czasy, przed którymi stoimy, gdy świat pogrąża się w zamęcie na drodze do Powtórnego Przyjścia Jezusa Chrystusa. Podczas tej konferencji otrzymasz przegląd ważnych Orędzi oraz spełnionych i wypełniających się proroctw zawartych w Księdze Prawdy.
Dopiero po spełnieniu się niesamowitej przepowiedni o rezygnacji papieża Benedykta XVI ludzie zaczęli poważnie traktować Księgę Prawdy. 11 lutego 2012 roku Jezus Chrystus przekazał w Księdze Prawdy to niesamowite proroctwo, które w tamtym czasie było publikowane na całym świecie:
„Mój biedny święty Wikariusz papież Benedykt XVI zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie. (…) Plan zniszczenia Mojego świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, ponieważ zostało to przepowiedziane.”
11 lutego 2013 roku, dokładnie rok później, co do dnia i godziny, papież Benedykt XVI ogłosił swoją rezygnację. Teraz nadszedł czas, aby odsłonić proroctwa zawarte w Księdze Prawdy, gdy pieczęcie są łamane.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu znajomym i rodzinie, wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom przeczytasz tutaj.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *