Godzina Modlitw Krucjaty o Uzdrowienie i Ochronę, 2 grudnia 2021, godz. 19:00

Pobierz modlitewnik z odmawianymi w czasie spotkania modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu modlitewnym Krucjaty Modlitwy misji „Jezus do Ludzkości”. Temat spotkania to uzdrowienie i ochrona. Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 grudnia 2021, o godz. 19:00 na platformie Zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandDecember2

To godzinne spotkanie Krucjaty Modlitwy jest miejscem, w którym wszyscy możemy zjednoczyć się w modlitwie o uzdrowienie i ochronę dla nas i naszych bliskich. Podnieśmy nasze głosy jako jedna rodzina i błagajmy Trójcę Świętą o uzdrowienie nas i naszych bliskich z wszelkiego rodzaju chorób, zarówno fizycznych, jak i duchowych, które nas dotknęły. Będziemy także prosić o łaski, które pomogą nam żyć zgodnie ze Świętą Wolą Bożą, odrzucić grzech i starać się być w stanie łaski dzięki Miłości i Miłosierdziu Boga.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty o uzdrowienie i ochronę oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia o nawrócenie grzeszników.
Zjednoczmy więc nasze serca jako rodzina misji „Jezus do Ludzkości”, razem z naszą Matką Zbawienia i módlmy się o łaskę wytrwałości, abyśmy mogli ofiarować tak bardzo potrzebne modlitwy i ofiary w celu uzdrowienia i ochrony naszych bliskich.
Zachęcamy do przekazania informacji o tej konferencji znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.
Jezu, ufamy Tobie!

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom przeczytasz tutaj.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *