Międzynarodowa Godzina Modlitwy Krucjaty o uzdrowienie i ochronę (z tłumaczeniem na żywo), 27 listopada 2021, 14:00

Link do rejestracji: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_97UTC32JQYiVdet-csHFaQ

Pokój z tobą!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Godzinie Modlitwy Jezus do Ludzkości o uzdrowienie i ochronę z tłumaczeniami na żywo w dniu 27 listopada 2021 r. w sobotę o 14:00

To godzinne spotkanie Krucjaty Modlitwy jest naszą comiesięczną okazją do zebrania się na modlitwie i błagania Trójcy Świętej o uzdrowienie nas i naszych bliskich z wszelkiego rodzaju chorób, zarówno fizycznych, jak i duchowych, które nas dotknęły.

Będziemy także prosić o łaski, które pomogą nam żyć zgodnie ze Świętą Wolą Bożą, odrzucić grzech i zawsze być w stanie łaski dzięki Miłości i Miłosierdziu Boga.

Ta międzynarodowa godzina Krucjaty Modlitwy będzie po angielsku. Tłumaczenia na żywo będą dostępne w następujących językach: niemieckim, francuskim, chińskim, portugalskim, ukraińskim (rosyjskim), koreańskim, hiszpańskim, polskim, słowackim/czeskim, bahasa (indonezja), rumuńskim i holenderskim.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty o uzdrowienie i ochronę, Koronkę do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie rodziny i przyjaciół, którzy oddalili się od Boga.

Zjednoczmy zatem nasze serca z międzynarodową Rodziną Jezus do ludzkości i razem z naszą Matką Zbawienia ofiarujmy bardzo potrzebne modlitwy i ofiary w intencji uzdrowienia i ochrony ludzi, których kochamy.

Jezu, ufamy Tobie!


Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom przeczytasz tutajDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *