Spotkania Krucjaty Modlitwy: globalne, 27 marca, i ogólnopolskie, 29 marca

Uwaga, aktualizacja.

Szczęść Boże,

Dzisiejsze spotkanie modlitewne z godz. 19.30 zostaje z przyczyny trudności technicznych odwołane.

Kto ma ochotę, zapraszamy w zastępstwie na spotkanie codzienne dzisiaj o godz. 20 w zwykłym codziennym kluczu Modlitw Krucjaty i Różańca: https://zoom.us/j/95327393434

Biuletyn Armia Jezusa Chrystusa

Globalne, 27 marca, sobota

Przypominamy, że w sobotę 27 marca 2012 r. o 12.30 czasu warszawskiego będzie spotkanie globalne, jednak tym razem nie będzie ono tłumaczone na język polski. Kto jest zapisany na globalną listę wysyłkową, powinien dostać maila z oficjalnej strony po angielsku. Podczas spotkania będzie jednak dostępny jego przebieg z tłumaczeniami modlitw na polski w wersji tekstowej (prosimy w czasie spotkania patrzeć na chat i linki tam podawane). Warto i w ten sposób włączyć się w modlitwy.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JTMGlobalMarch27

Ogólnopolskie, 29 marca, poniedziałek

Zapraszamy do udziału w polskim internetowym spotkaniu Krucjaty Modlitwy. Temat tego spotkania brzmi: „Męka Chrystusa. Eucharystia. Przez Krzyż do Zmartwychwstania”.

W tych trudnych czasach modlimy się za Kościół, by mocno trwał w wierze i z Bożą łaską zjednoczył się z Chrystusem w tym czasie końcowym postu i wyrzeczeń. I za Polaków, by dochowali wierności Krzyżowi i przygotowali się na Wielkanoc przez czas Męki Pańskiej i Wielkiego Tygodnia.

W czasie spotkania będziemy modlić się między innymi Różańcem oraz Modlitwami Krucjaty oraz przeczytamy wybrane orędzia z Księgi Prawdy.

Spotkanie odbędzie się o godz. 19.30 w poniedziałek, 29 marca 2021 r. Potrwa około półtorej godziny.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandMar29

Zaprośmy wszystkich do udziału w tym spotkaniu modlitewnym. Podzielmy się otwarcie linkiem do rejestracji z wszystkimi potencjalnie zainteresowanymi.

Spotkania są na zoomie.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie zoom?

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.

First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego

Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).

Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *