Wielkie Odstępstwo na końcu czasów – konferencja online

Drodzy przyjaciele w naszym Panu Jezusie Chrystusie,

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w bardzo ważnym wydarzeniu: „Wielkie Odstępstwo na końcu czasów – konferencja online”

Kościół katolicki znajduje się w środku wielkiego kryzysu. W rzeczywistości wielu komentatorów w mediach katolickich już mówi, że Kościół być może jest już w trakcie faktycznej schizmy. Z jednej strony wysoko postawieni liberalni duchowni naciskają na poważne zmiany w Kościele: związki osób tej samej płci, konkubinat, antykoncepcja, tolerancja dla aborcji i wiele innych. Z drugiej strony mamy wiernych kardynałów i biskupów walczących o zachowanie prawdziwej tradycyjnej nauki Kościoła katolickiego.

Żyjemy w samym środku Wielkiego Odstępstwa na końcu czasów, przepowiedzianego tak dawno temu. Żyjemy w okresie masowego porzucenia prawdziwej wiary, dokonującej się obecnie, tuż przed Powtórnym Przyjściem naszego Pana.

Podczas tej 3-dniowej konferencji online omówimy szczegółowo to przepowiedziane Wielkie Odstępstwo w czasach ostatecznych. Ta trzydniowa konferencja online odbędzie się w następujących terminach:

Dzień 1: 10 kwietnia, 15:00 czasu polskiego

Dzień 2: 11 kwietnia, 15:00 czasu polskiego

Dzień 3: 17 kwietnia, 15:00 czasu polskiego

Pierwszy dzień będzie poświęcony proroctwom różnych świętych, objawieniom maryjnym, a także współczesnym proroctwom o Wielkim Odstępstwie. W szczególności przyjrzymy się bliżej proroctwom dotyczącym Wielkiego Odstępstwa na podstawie orędzi od Trójcy Świętej z Księgi Prawdy.

Dzień 2 obejmie szczegółowo główne zmiany, które już zaszły (i nadal dokonują się) w Kościele katolickim. Te zmiany w Kościele, które dzieją się na naszych oczach, są wypełnieniem rozmaitych proroctw – przedstawionych w Księdze Prawdy bardzo szczegółowo – na temat Wielkiego Odstępstwa na końcu czasów.

Dzień 3 dostarczy nam praktycznych rad, jak możemy przygotować się na dalsze zmiany w Kościele i jak możemy pozostać w Prawdzie naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Ta globalna konferencja online odbędzie się w języku angielskim. Jednak podczas tego wydarzenia będą obecni tłumacze na żywo, którzy poprowadzą modlitwy w różnych językach, a mianowicie: hiszpańskim, francuskim, niderlandzkim, koreańskim, włoskim, węgierskim, polskim i chorwackim.

Możesz zarejestrować się tutaj (prosimy o rejestrację na każdy dzień osobno):

Dzień 1: http://bit.ly/Great-Apostasy-Online-Conference-April10

Dzień 2: http://bit.ly/Great-Apostasy-Online-Conference-April11

Dzień 3: http://bit.ly/Great-Apostasy-Online-Conference-April17

Po rejestracji otrzymasz e-maila od „Jesus to Mankind Global” potwierdzającego Twoją rejestrację (czasem może dojść z pewnym opóźnieniem). Zachowaj to potwierdzenie rejestracji w celach informacyjnych i późniejszego połączenia się na spotkanie. Możesz dołączyć do wydarzenia, postępując zgodnie z instrukcjami w e-mailu. Aby się połączyć, należy w otrzymanym mailu kliknąć na słowa „Click Here to Join” i kto zainstalować program Zoom (kto tego jeszcze nie uczynił).

Zachęcamy do szerzenia informacji o tym wydarzeniu, udostępniając powyższe linki do rejestracji i tę informację.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie zoom?

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.

First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego

Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).

Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *