Pierwsza Pieczęć Apokalipsy – Odstępstwo od wiary w Boga. Seminarium Księgi Prawdy

Zapraszamy do udziału w seminarium Księgi Prawdy. Zaprezentujemy temat: „Pierwsza Pieczęć Apokalipsy – Odstępstwo od wiary w Boga”. Będziemy także modlić się w czasie spotkania Różańcem oraz wybranymi Modlitwami Krucjaty. Rejestracja dostępna pod linkiem: http://bit.ly/PolandSeminarSep20

Seminarium odbędzie się o godz. 20.00 w dniu 20 września 2020 r.

Zaprośmy wszystkich do udziału w tym ważnym seminarium. Podzielmy się otwarcie linkiem do rejestracji (http://bit.ly/PolandSeminarSep20) z wszystkimi potencjalnie zainteresowanymi.

Aby się zarejestrować na seminarium, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk “Register”. Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na seminarium, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa “Click Here to Join” (co oznacza: “Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa “Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Tydzień później odbędzie się internetowe ogólnopolskie spotkanie Krucjaty Modlitwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *