Książka „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”

Nowa książka z serii Księgi Prawdy zatytułowana “Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa. Wyczerpujący przewodnik na koniec czasów” została przetłumaczona na język polski i będzie niebawem dostępna dla polskiego czytelnika.

Zawiera wybór Orędzi uporządkowany tematycznie, Modlitwy Krucjaty zebrane według kategorii oraz szereg dodatkowych tekstów np. informację o objawieniach w La Salette czy Garabandal, zalecenia duchowe i materialne na koniec czasów.

Cel tej książki
Ten krótki, ale znaczący przewodnik pomoże każdemu, kto szczerze szuka Bożej pomocy, niezależnie od jego rasy czy wyznania, przetrwać obecny koniec czasów i wejść do wiecznego, chwalebnego
dziedzictwa (życia wiecznego) obiecanego przez Boga Ojca. Zawiera on wszystkie niezbędne modlitwy i wskazania dane przez Boga. Przedstawione są one w taki sposób, by każdy mógł za nimi
podążyć. Do każdego z nas z osobna należy decyzja o modlitwie, aby dać się prowadzić Duchowi Świętemu. W ten sposób będziemy mogli przygotować siebie i swoich najbliższych na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa.

Kiedy te wydarzenia nastąpią?
To pytanie niewątpliwe zaprząta umysły każdego z nas. Jezus ma na to odpowiedź. Powiedział Marii od Bożego Miłosierdzia, że nikt nie zna daty Jego Powtórnego Przyjścia poza Jego Ojcem w Niebie. Zapewnił nas jednak, że większość z tych, którzy żyją w obecnym czasie, będzie świadkami Jego Powtórnego Przyjścia w czasie swojego życia! Jesteśmy ostrzegani poprzez znaki czasu. Jezus dał nam także wskazówkę w Orędziu z 20 grudnia 2010 roku, mówiąc, że biblijny Wielki Ucisk rozpoczął się w końcu grudnia 2012 roku.

Książka będzie dostępna i zostanie zaprezentowana na spotkaniu w Warszawie, 5 września tego roku (więcej informacji o spotkaniu tutaj).

Dostępna jest także w przedsprzedaży w sklepie elgido.com: Przedsprzedaż: Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa

Pod tym linkiem znajdą Państwo także więcej informacji o książce oraz jej spis treści. Wysyłka zamówień z książką około wtorku, 8 września 2020 r.

Cena książki ustalana jest na forum międzynarodowym i wynosi 12 euro. Przeliczana jest na złotówki według aktualnego kursu (uaktualnia raz na kilka tygodni), obecnie jest to 53,30 zł. Wpływy ze sprzedaży książek, jak powiedział Jezus w orędziach, wspomagają drukowanie Księgi Prawdy – rozpowszechnianie przesłania Pana Jezusa do wielu języków i krajów, do całego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *