Ogólnoświatowe spotkanie modlitewne Jezus do ludzkości

Odbędzie się ono 12 września 2020 r., o godz. 12.00 – czasu polskiego. Prowadzone będzie w języku angielskim głównie przez kapłanów.

“Moje dzieci, musicie się modlić, aby wszyscy chrześcijanie przyjęli i zrozumieli Moc Najświętszej Eucharystii. Jest to zbroja wymagana do ocalenia dusz wszystkich moich dzieci”
– Wasza Najświętsza Matka, Matka Zbawienia

Nasza Najświętsza Matka podkreśla znaczenie Rzeczywistej Obecności Jej Syna Jezusa Chrystusa w Sakramencie Najświętszej Eucharystii w tych ostatnich czasach.

Najświętsza Eucharystia i Najświętsza Ofiara Mszy Świętej są obecnie na całym świecie atakowane w sposób bezprecedensowy. Zbezczeszczono kościoły, a Najświętsza Ofiara Mszy Świętej jest zniesiona na całym świecie z powodu pandemii koronawirusa. Walczmy w obronie Świętej Eucharystii i Mszy Świętej! W tym celu zbierzmy się wszyscy razem i módlmy się jako jedna rodzina Jezus do ludzkości, 12 września 2020 r.o godzinie 18:00 czasu SAR w Hongkongu (godz. 12.00 – czasu polskiego) przez aplikację zoom.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JesustoMankindGlobalCrusadeofPrayerSessionSep12

Aby się zarejestrować na seminarium, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk “Register”. Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na seminarium, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa “Click Here to Join” (co oznacza: “Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa “Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *