Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości, 4 lutego 2023 r. 14:00

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTM-FEB-4-Global-Prayer

Ave Maria!

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy

Zapraszamy na Globalną Krucjatę Modlitwy Jezus do Ludzkości, która odbędzie się 4 lutego 2023 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 13:00 czasu londyńskiego (GMT), 8:00 czasu nowojorskiego ( GMT -4). 14:00 czasu warszawskiego (CET).

Identyfikator webinaru: 858 6472 2126

Temat na cały miesiąc brzmi: ABYŚMY STALI NA STRAŻY PRAWDY USTANOWIONEJ PRZEZ BOGA I MODLILI SIĘ, ABY LUDZIE NIE BYLI ZMUSZANI DO AKCEPTOWANIA FAŁSZU.

.. Módlcie się o Moją Odwagę, abym mógł was podtrzymać, ponieważ będziecie potrzebować nerwów ze stali, aby dochować Mi wierności, kiedy świat zostanie zmuszony do ukorzenia się, z pełnym poddaniem wolnej woli antychrystowi.
(Pan Jezus, 7 kwietnia 2014)

…W Moich oczach możecie tylko wtedy pozostać posłuszni w Moim Kościele na ziemi, jeśli Prawda jest w nim zachowana. Nigdy nie powinniście się bać głoszenia Prawdy, ponieważ tylko Prawda was wyzwoli.
(Pan Jezus, 14 stycznia 2014)

Ta Globalna Sesja Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, koreańskim, wietnamskim, indonezyjskim, polskim, niderlandzkim i rumuńskim.
Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, programy modlitewne zostaną udostępnione w czacie w linku podczas spotkania, aby można dołączyć do nas, modląc się według przygotowanego materiału.

Odmówimy Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o to, abyśmy stali na straży Prawdy ustanowionej przez Boga i aby ludzie nie zostali zmuszeni do akceptowania fałszu.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia i ofiarujmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie i zbawienie wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *