Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy za Rodziny, 6 lutego 2023 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy za Rodziny”, które odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego 2023 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland6February2023
W czasie spotkania będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Kiedy Miłość rozkwita w rodzinie, obecna jest jedność i pokój. Zło nie może przetrwać. To jest właśnie powód, dla którego w tym czasie szatan działa, aby niszczyć rodziny. Poprzez te specjalne Modlitwy Krucjaty, które zostały nam dane przez Trójcę Świętą i Matkę Najświętszą w Księdze Prawdy, obiecana jest nam ochrona i łaski ocalenia naszych rodzin.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o pokój i zgodę w naszych rodzinach.
Prosimy o przygotowanie listy imion osób z rodziny oraz krewnych, których planujesz powierzyć Świętej Rodzinie.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *