Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o odnowienie naszego ducha, 5 września 2022 o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o odnowienie naszego ducha”, które odbędzie się w poniedziałek, 5 września 2022 r., o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland5September2022

W Orędziu z Księgi Prawdy z 3 września 2011 roku Pan Jezus przekazał:
„Schody do doskonałości duchowej są bardzo długie. Dusze idą jeden, dwa i więcej kroków do tyłu z każdym krokiem zrobionym ku Mnie”.

W Orędziu z 16 stycznia 2011 Pan Jezus wskazuje nam, jak radzić sobie z cierpieniem: „Kiedy cierpicie w tym życiu, dźwigacie Mój Krzyż. (…) Jeśli przyjmujecie to cierpienie, próby i uciski z radością, to wasz ciężar stanie się lżejszy. Pomogę wam go nieść”.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji odnowienia naszego ducha, odnowienia naszej Miłości do Boga, zaangażowania w Misję Jezus do Ludzkości, otrzymania łaski wytrwałości i ufności a także w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *