Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy:„Dziękczynienie Bogu za Jego Miłosierdzie” – poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym na platformie Zoom.

Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland8August2022

W Orędziu z Księgi Prawdy z 15 października 2011 r. nasz Pan, Jezus Chrystus przypomina nam o znaczeniu modlitwy: „Czyż nie znacie mocy modlitwy? Modlitwy odmawiane przez tłumy w dziękczynieniu Mojemu Ojcu i jako przebłaganie za wasze grzechy, mogą zbawić świat. Taka jest moc, którą one posiadają”.

W Orędziu z 1 sierpnia 2012 roku Matka Zbawienia również zachęca nas do modlitwy: „Wykorzystajcie ten miesiąc [sierpień], aby modlić się za wszystkie dusze, które mogą zginąć w wojnach, trzęsieniach ziemi albo podczas nadchodzącej Spowiedzi, Ostrzeżenia. Moje Serce jest splecione z wami, dzieci, i razem musimy ciężko pracować, aby ratować dusze. Modląc się o zbawienie dusz, wypełniamy Świętą Wolę Mojego Ojca”.

W czasie spotkania będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego jako dziękczynienie Bogu za Jego Miłosierdzie i w intencji nawrócenia grzeszników.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *