Międzynarodowa Krucjata Modlitwy: Nasza Matka Zbawienia: Matka Boga i nasza Matka, 7 maja 2022, 15:00

Ave Maria!

Drodzy Krzyżowcy,

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości 7 maja 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 15:00 czasu warszawskiego.

W tym miesiącu tematem przewodnim jest:
NASZA MATKA ZBAWIENIA: MATKA BOGA I NASZA MATKA.

Rozpoczęliśmy miesiąc maj, który jest poświęcony Matce Bożej, szczególnie w tym miesiącu Matce Bożej Fatimskiej. W tak wielu miejscach na świecie Matka Boża przybyła, aby wezwać nas do powrotu do Boga.
13 maja 1917 roku w Cova da Iria w Portugalii, trzech małych pastuszków zobaczyło i rozmawiało z Matką Bożą z Nieba. Przekazała im trzy wiadomości dla świata (dwie są znane, a jedna nadal jest tajemnicą). Nauczyła ich znaczenia modlitwy i pokazała im istnienie piekła.

Dzieci od początku czuły, że jest Matką Bożą, naszą Matką. Zaczęli czynić pokutę za zagubione dusze i ofiarowali wszystko dla zbawienia dusz. Anioł nauczył ich pięknej modlitwy:
BOŻE MÓJ, wierzę, uwielbiam, ufam i kocham Ciebie!
Proszę o przebaczenie dla tych, którzy nie wierzą,
nie adorują, nie ufają i nie kochają Ciebie.

Stańmy się jak ci trzej mali pastuszkowie… jak małe dzieci bezpieczne w ramionach Ojca i ofiarujmy Mu nasze serca.

Ta Międzynarodowa Krucjata Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chińskim, polskim, węgierskim, kantońskim, włoskim i albańskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne w chacie, aby można było dołączyć do nas w modlitwie, według przygotowanego materiału.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Dziewicą Maryją, naszą Matką Zbawienia, Matką Boga, naszą własną Matką i złóżmy nasze modlitwy i ofiary za nawrócenie wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobalMay7

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *