Ogólnopolskie spotkanie Krucjaty Modlitwy o Pokój, poniedziałek 25 kwietnia 2022, 19:00

Zapraszamy na ogólnopolskie spotkanie Krucjaty Modlitwy o Pokój, które odbędzie się w poniedziałek, 25 kwietnia 2022 o godz. 19:00 na platformie Zoom.
Sytuacja na świecie wydaje się z dnia na dzień bardziej intensywna. Widać wojny i pogłoski o wojnach. Ale jest nadzieja w naszym Panu Jezusie Chrystusie i wstawiennictwie Matki Bożej, Matki Zbawienia.
Połączmy się razem w czasie tego spotkania modlitewnego Krucjaty Modlitwy o Pokój i szturmujmy Niebo naszymi błaganiami o pomoc. Prośmy Boga Ojca o Jego Dar Pokoju i Miłosierdzia dla całego świata, zwłaszcza dla Rosji i Ukrainy. Będziemy błagać Boga o złagodzenie III wojny światowej, o powstrzymanie rozprzestrzeniania się wojny i uniknięcie wszelkiego rodzaju wojny nuklearnej.
W Orędziu z Księgi Prawdy z 6 lutego 2012 roku nasz Pan, Jezus Chrystus, przekazał nam:
„Moja szczerze umiłowana córko, Moi wyznawcy muszą się zjednoczyć jako jedna rodzina i pozostać silni. Udzielam wszystkim Moim umiłowanym i ufającym wyznawcom Łask zachowania spokoju pośród burzy. Podczas gdy ziemia nadal się trzęsie na wszelki sposób, wasze modlitwy pocieszają Mnie w tym czasie.
Módlcie się, aby globalne okrucieństwo wojny atomowej, która zmiotłaby jedną trzecią ludzkości, mogło zostać oddalone. (…) Potrzebuję więcej modlitwy, dzieci. Zdaję sobie sprawę, jak usilnie się modlicie, ale proszę, błagam was, zachęcajcie wiele grup modlitewnych, przyjaciół i rodzin, aby modlili się o pokój.”
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji pokoju na świecie. 24 sierpnia 2014 roku Matka Zbawienia w Orędziu w Księdze Prawdy powiedziała:
„Moje drogie dzieci, wzywam was, byście modlili się o pokój na świecie, bo już wkrótce wiele krajów będzie zaangażowanych w wojny, które trudno będzie zahamować, i wiele niewinnych istnień ludzkich zostanie zniszczonych.(…) Pokój z wami, drogie dzieci, i pamiętajcie, że bez miłości do Boga nigdy nie będziecie mogli odnaleźć prawdziwego pokoju.”
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandApril25

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *