Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości, 23 i 24 kwietnia 2022 r.

Link do rejestracji https://bit.ly/JTMGlobalApril23

Ave Maria!

Drodzy wojownicy krucjaty,

Zapraszamy do udziału w Globalnej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości 23 kwietnia 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+7), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 15:00 czasu warszawskiego.

To jest nasze comiesięczne Spotkanie Krucjaty Modlitwy, podczas którego wszyscy jednoczymy się razem jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, więc proszę, dołączcie.

W tym miesiącu tematem przewodnim jest WZROST MISJI JEZUS DO LUDZKOŚCI W 4 KRAŃCACH ŚWIATA.

W tym tygodniu obchodzimy najświętsze dni dla chrześcijan. Obyśmy, jako Armia Reszty, wzrastali duchowo w tym Wielkim Tygodniu. Armia Reszty będzie jak armia Gedeona – niewielka w liczbie, ale silna Bogiem. (Księga Sędziów 7:1-25)

Z Orędzia 28 sierpnia 2014 r. Nasz Pan mówi:

„To z powodu tych dusz – Mojej Reszty – Moje Miłosierdzie rozciągnie się daleko poza to, co jest widoczne dla oka.

„Teraz wołam do tych, którzy Mnie znają. Pragnę, abyście żyli każdego dnia tak, jakby nie było jutra. Zaufajcie Mi.

„Proście Mnie o ochronę i proście Mnie o szczególne Łaski w waszej drodze ku Mojej Nowej Erze Pokoju. Przyjdę wam z pomocą za każdym razem i obsypię was niezwykłymi Łaskami.

„Wtedy nie będziecie się bali niczego, bo będziecie wiedzieli, że chodzę z wami. Trzymam was za rękę, prowadząc do Schronienia Mojego Pokoju i Mojej Wielkiej Chwały”.

Ta godzina Globalnej Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą dostępni w następujących językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim/ukraińskim, koreańskim, chińskim, chorwackim, wietnamskim, indonezyjskim, czeskim i holenderskim. Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne (także po polsku), aby można było dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału.

Jeśli ktoś nie będzie w stanie uczestniczyć w głównym harmonogramie o godzinie 15:00 czasu warszawskiego, zorganizujemy drugą sesję modlitewną Global Crusade (z tym samym tematem i zestawem modlitw). Będzie to 23 kwietnia o 21:00 w Nowym Jorku lub w niedzielę 24 kwietnia o 13:00 czasu Auckland Nowej Zelandii, 11:00 czasu Sydney Australia.

Udostępniamy ten drugi harmonogram głównie dla niektórych z tych krajów (np. Nowej Zelandii, części Australii, części USA), których strefy czasowe mogą nie pozwalać im na wygodne dołączenie do sesji głównej.

Oto link do rejestracji na drugi harmonogram o godzinie 21:00 czasu wschodniego: https://bit.ly/JTMGlobal23April9pmEST

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Maryją Dziewicą, naszą Matką Zbawienia i złóżmy nasze modlitwy i ofiary w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM GlobalDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *