Międzynarodowa Krucjata Różańcowa o pokój, wszystkie piątki Wielkiego Postu, 22:00

Zapraszamy do udziału w Światowej Krucjacie Różańcowej Jezus do Ludzkości na rzecz Pokoju, która będzie prowadzona w wielu językach, także po polsku. W każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 22:00, począwszy od 4 marca, będziemy odmawiać 4 części Różańca Świętego. Jest to odpowiedź na orędzie Matki Bożej Zbawienia z 9 marca 2012 r.:

“Jak wojny są obecnie potajemnie planowane, tak ważne jest odmawianie mojego Świętego Różańca każdego dnia przed Wielkanocą. Dzieci, jeśli możecie ofiarujcie każdy dzień tygodnia mojemu Świętemu Różańcowi, a w każdy piątek odmawiajcie cztery części od teraz do Wielkanocy, gdyż wiele zniszczeń na świecie może być złagodzonych.

Mój Syn jest bardzo zadowolony z tych, którzy przyjmują Jego Święte Słowo z miłością i czystością serca.
Wielkie łaski otrzymują te czyste dusze, które ufają Mu całkowicie bez cienia wątpliwości w swoich sercach. Wy, moje dzieci jesteście niewielką cząstką, małym żołędziem wierzących, którzy pomagają teraz powiększać armię niezbędną do usunięcia grzechu ze świata.

Wasze modlitwy, szczególnie na moim Najświętszym Różańcu są bronią potrzebną do zniszczenia złego i tych, którzy atakują w każdym zakątku ziemi. Idźcie teraz moje dzieci i organizujcie modlitwę powszechną, aby mój Różaniec był odmawiany przez wszystkie narody od teraz do Niedzieli Wielkanocnej…”

Przeciwko wojnom szerzącym się we wszystkich zakątkach ziemi, szczególnie w Europie, zjednoczmy się jako jedna Armia Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości, aby żarliwie modlić się o pokój.

Bezpośredni link do spotkania bez rejestracji https://bit.ly/JTMGlobalRosaryCrusadeEurope

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *