Spotkanie modlitewne „Nadzieja”, piątek 4 marca 2022, 19:00

Zapraszamy na ogólnopolskie spotkanie modlitewne w języku polskim pt. „Nadzieja”, które odbędzie się w piątek 4 marca 2022 o godz. 19:00 na platformie zoom.
Tematem naszego spotkania będzie NADZIEJA. Kiedy mamy nadzieję, wiemy, że bez względu na okoliczności, w jakich się znajdujemy, sprawy w naszym życiu ulegną poprawie. Nasza nadzieja jest w modlitwie. Dzięki nadziei wiemy, że kiedy modlimy się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia, wielu się nawróci, a Wielki Ucisk może i będzie złagodzony, jak czytamy w Orędziu Pana Jezusa z Księgi Prawdy z 19 lipca 2012 roku:
„Wasze modlitwy osłabią skutki, ale to zostało zapowiedziane i nastąpi.
Módlcie się, módlcie się, módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia. Jeśli większość dusz się nawróci, to wiele z Wielkiego Ucisku będzie mogło zostać złagodzone i tak się stanie.
Wasz Jezus”.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandMarch4

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *