Konferencja na temat „Maryja Panna, Święta Matka Boża. Jej rola jako Matki Zbawienia w darze naszego Zbawienia – życia wiecznego w Nowym Raju”, środa, 25 sierpnia 2021, godz. 19:00

Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandAugust25
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.
UWAGA – w tekście zaproszenia wysyłanego z platformy Zoom może być podany zły dzień tygodnia (wtorek, a nie prawidłowo środa), ale potwierdzamy, że konferencja odbędzie się w najbliższą środę.
Pan Jezus w Orędziu z Księgi Prawdy z 15 sierpnia 2012 roku powiedział: „Moja Matka pełni ważną rolę w zbawieniu dusz. Ona jest Współodkupicielką, Pośredniczką Łaski i Orędowniczką. Oznacza to, że Moja Matka Najświętsza została wybrana przez Boga, aby Mi pomóc, Swojemu Synowi, w ostatecznym planie zbawienia. Jej rola w tym znaczącym czasie nie została zrozumiana. Urodziła Odkupiciela ludzkości i przyniosła światu Dar Zbawienia dzięki swojej zgodzie, aby stać się Moją Matką. Ona jest teraz Matką wszystkich dzieci Bożych i otrzymała Moc do zmiażdżenia szatana, gdy Ja się przygotowuję do ocalenia rodzaju ludzkiego od jego niegodziwego planu zwiedzenia dzieci Bożych.”
W świecie chrześcijańskim toczy się wiele dyskusji i debat na temat roli Maryi Dziewicy, Matki Bożej w historii zbawienia. Dzięki Orędziom z Księgi Prawdy mamy teraz przywilej dowiedzieć się więcej o roli Maryi Dziewicy pod jej ostatnim tytułem z Nieba jako Matki Zbawienia, nie tylko jako Matki Bożej, ale także, jak mówi Pan Jezus , jako Matki wszystkich dzieci Bożych w ostatecznym Bożym planie zbawienia.
W czasie konferencji udamy się w piękną podróż miłości z Matką Zbawienia od czasów młodej kobiety, od czasu gdy powiedziała „tak” Bogu, by stać się Matką Boga, do przyjęcia roli Matki i opiekunki wszystkich Dzieci Bożych w naszej podróży do Wiecznego Zbawienia w Nowym Raju.
Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę, aby dołączyli do nas na tę Specjalną Konferencję ku czci Matki Zbawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *