Międzynarodowa Krucjata Modlitwy Jezus do Ludzkości 28 sierpnia 2021 godz. 13:30 czasu warszawskiego

Zarejestruj się tutaj: https://bit.ly/JTMGlobalAugust28

Drogi  Wojowniku  Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości,

Ave Maria!

Wszyscy jesteście zaproszeni do wzięcia udziału w Globalnej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości, która odbędzie się 28 sierpnia 2021 r. w sobotę o godz. 13:30 czasu warszawskiego.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, zarejestruj się przez ten link:

https://bit.ly/JTMGlobalAugust28

Naszym tematem nadchodzącego międzynarodowego spotkania Krucjaty  Modlitwy jest:

Z miłości do Boga, obowiązkiem każdego z Armii Reszty jest zbawienie dusz.

Wkraczając w ostatni tydzień sierpnia, dziękujemy Panu za udzielenie nam tej Łaski pomocy w zbawieniu wielu dusz poprzez nasze miesięczne oddanie w tym miesiącu Zbawienia Dusz.

Ale nasz obowiązek wobec  Jezusa, jako Armia Reszty Jezus do Ludzkości na tym się nie kończy. Duchowa walka o dusze nasila się, gdy jesteśmy świadkami proroctw Księgi Prawdy, które rozwijają się przed nami jedna po drugiej.

Widzimy, jak prorokowane globalne szczepienia rozwijają się przed nami, gdy naciska się na nakaz szczepienia przeciwko Covid19. Kościoły są zamykane, a wierni pozbawiani Sakramentów, zwłaszcza spowiedzi i Najświętszej Eucharystii. W wielu częściach świata ponownie wzbierają wojny i konflikty, a sytuacja w Afganistanie prawdopodobnie doprowadzi do szerszego konfliktu na Bliskim Wschodzie.

Pan nadal prosi Swoje dzieci o modlitwę o nawrócenie grzeszników i zbawienie dusz. Podczas tej sesji Modlitwy Światowej Krucjaty zagłębimy się w Najświętsze Serce Jezusa, gdy On wzywa nas do wytrwania i podążania za Nim w tej Misji Zbawienia.

To międzynarodowe Spotkanie Modlitewne będzie w języku angielskim. Tłumacze na żywo będą prowadzili modlitwy w następujących językach: niemiecki, francuski, chiński, portugalski, ukraiński (rosyjski), koreański, hiszpański, polski, bahasa (indonezja), rumuński. włoski i duński

Będziemy odmawiać Różaniec  Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji o  nawrócenia grzeszników i pokoju na terenach rozdartych wojną, zwłaszcza w Afganistanie. Będziemy nadal modlić się o wstawiennictwo Nieba, aby powstrzymać dążenie do globalnej kontroli i nawrócić sprawców.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna globalna rodzina Jezus do Ludzkości i ofiarujmy nasze modlitwy o nawrócenie grzeszników i zbawienie dusz.

Jezu zmiłuj się nad nami i nad całym światem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *