Polskie spotkanie internetowe z okazji 10 rocznicy Księgi Prawdy

Zapraszamy do udziału w polskim seminarium internetowym z okazji 10 rocznicy Księgi Prawdy, pierwszego przekazanego orędzia oraz misji „Jezus do ludzkości”.

W czasie spotkania będziemy modlić się Różańcem oraz wybranymi Modlitwami Krucjaty, czytać orędzia z Księgi Prawdy, a także przekażemy informacje dotyczące 10 rocznicy objawień oraz wszystko, co z tego wynika na przyszłość.

Seminarium odbędzie się o godz. 19.30 w dniu 26 listopada 2020 r.

Zaprośmy wszystkich do udziału w tym ważnym seminarium. Podzielmy się otwarcie linkiem do rejestracji z wszystkimi potencjalnie zainteresowanymi.

Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMPolandNov26

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie zoom?

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk “Register”.

First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *