Lista regularnych internetowych spotkań modlitewnych Krucjaty Modlitwy we wszystkich językach

Na oficjalnej stronie internetowej grup modlitewnych Krucjaty Modlitwy „Jezus do ludzkości” z okazji 10 rocznicy objawień została upubliczniona lista regularnych internetowych spotkań modlitewnych Krucjaty Modlitwy we wszystkich językach, dla wszystkich kontynentów.

Przede wszystkim są to spotkania codzienne, ale na liście znajdują się także spotkania mniej częste, na przykład spotkania cotygodniowe. Prowadzone są one w wielu językach świata, a niektóre z nich są międzynarodowe (modlitwy naprzemiennie w różnych językach, w tym polskim).

Te spotkania są przeznaczone dla tych, którzy chcą się modlić często. Podstawowe, duże, comiesięczne spotkania lub seminaria w poszczególnych językach każdorazowo ogłaszane są osobno – one są priorytetowe.

Pełna lista spotkań codziennych i cotygodniowych dostępna jest tutaj.

Dla Polaków szczególnie ważne są następujące:

 • polskie wieczorne spotkanie modlitewne Krucjaty Modlitwy, codziennie, godz. 20 (poprzedzone 10-15 minutami czytania orędzi)
  https://zoom.us/j/95327393434
 • [aktualizacja 28 grudnia 2020 r.] polski codzienny wieczorny Różaniec – od poniedziałku do piątku o godz. 22
  http://zoom.us/j/98051791910

[Aktualizacja na 28 grudnia 202 ro. – uwaga ten wpis nie będzie aktualizowany – prosimy o zaglądanie na oficjalną stronę internetową pod podanym wyżej linkiem].

Spotkania wielojęzyczne, w tym z językiem polskim:

 • co sobotę – długie wieczorne spotkanie modlitewne na cześć Matki Najświętszej (różaniec, Modlitwy Krucjaty)
  https://zoom.us/j/95327393434

  tymczasowo wstrzymane

Zapraszamy do dołączenia się do tych modlitw po polsku, do spotkań międzynarodowych, a także do polecenia spotkań z pełnej listy osobom z innych krajów – modlących się w innych językach, jeśli mielibyście Państwo kontakt z takimi osobami potencjalnie zainteresowanymi modlitwą.

Jak się połączyć na spotkanie bez rejestracji?
Aby się połączyć na modlitwy, należy najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – ściągnąć i zainstalować program zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Wersja na komputer dostępna jest tutaj: https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe  W telefonach komórkowych należy wejść do sklepu play i wyszukać aplikację zoom. Po kliknięciu na link do danego spotkania – kilka minut przed spotkaniem, lub w trakcie spotkania – zostaniemy przekierowani na spotkanie poprzez program zoom. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym. Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu i słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć. Czasami trzeba chwilę poczekać, aż gospodarz spotkania wpuście nas na nie. Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *