Przypomnienie i zgłoszenia: Warszawa, 5 września, ogólnopolskie spotkanie Krucjaty Modlitwy i Księgi Prawdy

Przypominamy o ogólnopolskim spotkaniu planowanym w Warszawie na sobotę, 5 września. Informowaliśmy o nim w tym poście: Warszawa, 5 września 2020 r. Ogólnopolskie spotkanie grup Krucjaty Modlitwy i seminarium Księgi Prawdy

Zgłoszenia przyjmujemy do końca sierpnia (do poniedziałku, 31 sierpnia) najlepiej telefonicznie (505616403) albo mailowo (biuletyn@armiajezusachrystusa.pl) albo poprzez formularz kontaktowy (http://armiajezusachrystusa.pl/kontakt/).

Prosimy o poinformowanie nas, ile osób przybywa, abyśmy mogli dobrze przygotować spotkanie.

Centralnym punktem programu będzie wspólna modlitwa Modlitwami Krucjaty oraz Różańcem świętym w godzinach od 13 do 14. Dajemy w ten sposób Państwu czas, abyście mogli dojechać na spotkanie z różnych miejscowości.

Przed i po tej modlitwie planowane są inne punkty programu, między innym transmisja wypowiedzi osób zza granicy, w tym konferencja Josepha Gabriela. Można przybyć na całość lub na dowolną część spotkania. Spotkanie jest zaaprobowane przez Marię od Bożego Miłosierdzia i konsultowane z nią. Szczegóły spotkania mogą ulec zmianie.

Kto zostałby w Warszawie na następny dzień, zapraszamy także prywatnie na ewentualne dalsze spotkania, spacer po Warszawie, rozmowy, modlitwy.

Osoby zdecydowane na spotkanie (lub choćby wyraźnie zainteresowane udziałem) prosimy o kontakt jak podano powyżej – telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy – w celu zgłoszenia i uzyskania szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *