Warszawa, 5 września 2020 r. Ogólnopolskie spotkanie grup Krucjaty Modlitwy i seminarium Księgi Prawdy

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim spotkaniu grup Krucjaty Modlitwy i seminarium połączonym z prezentacją nowej książki z serii Księgi Prawdy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom grup modlitewnych – po konsultacji z Marią od Bożego Miłosierdzia, która wyraziła radość i aprobatę dla tego spotkania – chcielibyśmy zaprosić Państwa do Warszawy na sobotę, 5 września 2020 roku.

Wielu cieszy się z ostatnich inicjatyw internetowych spotkań modlitewnych, ale Internet to nie wszystko – warto przecież także pomodlić się i spotkać w rzeczywistości.

Spotkanie rozpocznie się w godzinach przedpołudniowych i zakończy popołudniu (pod wieczór). Szczegółowe informacje zostaną podane około połowy sierpnia.

Wstęp wolny – spotkanie jest otwarte. Zaprośmy na nie rodzinę, znajomych i wszystkich potencjalnie zainteresowanych.

Podczas spotkania będziemy się modlić przynajmniej Różańcem i Modlitwami Krucjaty.

Będziemy także transmitować w jakiejś formie konferencję Josepha Gabriela, upoważnionego przez Marię od Bożego Miłosierdzia do przeprowadzania seminariów na tematy związane z Misją Zbawienia, skierowaną specjalnie do nas, a może także konferencje innych osób. Joseph chciał przybyć osobiście, ale zawirowania związane z koronawirusem i restrykcje z tym związane nie pozwolą mu na to

Zaprezentujemy nową książkę z serii Księgi Prawdy zatytułowaną “Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”.

Będzie także czas na rozmowy i spotkania.

Do zobaczenia!

Zobacz nowy post z 20 sierpnia w sprawie zgłoszeń: Przypomnienie i zgłoszenia: Warszawa, 5 września, ogólnopolskie spotkanie Krucjaty Modlitwy i Księgi Prawdy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *