Polskie seminarium Księgi Prawdy: Matka Zbawienia i Współodkupicielka

Zapraszamy na otwarte seminarium internetowe – w ramach międzynarodowego oficjalnego cyklu spotkań Księgi Prawdy – które odbędzie się w niedzielę, 21 czerwca o godz. 20. Tym razem poświęcone będzie w szczególności Maryi Współodkupicielce i Matce Zbawienia.

Pierwsza część seminarium to wprowadzenie do Księgi Prawdy. W drugiej części pomodlimy się różańcem i wybranymi Modlitwami Krucjaty. W części trzeciej będzie mowa o Matce Zbawienia i Współodkupicielce. Spotkanie odbędzie się w całości w języku polskim.

Księga Prawdy to Orędzia przekazywane współczesnej wizjonerce, katoliczce z Irlandii, matce i mężatce, znanej pod imieniem Maria od Bożego Miłosierdzia. Księga Prawdy została zapowiedziana w Piśmie św. i wyjaśnia tajemnice Księgi Apokalipsy oraz końca czasów. Więcej o Księdze Prawdy czytaj na stronie KsiegaPrawdy.pl

Spotkanie odbędzie się na platformie internetowej Zoom w dniu 21 czerwca 2020 r. o godz. 20. Potrwa około godzinę. Wstęp wolny, wymagana jest jedynie rejestracja, by móc się połączyć: https://bit.ly/Polskie-seminarium (kto był zapisany na poprzednie spotkania i seminaria, powinien zostać automatycznie zarejestrowany i otrzymać maila na ten temat).

W razie trudności technicznych prosimy o kontakt poprzez formularz albo mailem biuletyn@armiajezusachrystusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *