O zjednoczenie Misji Jezus do Ludzkości – Międzynarodowa 20-minutowa Krucjata Modlitwy, – 10 września 2022, 15:00

Pokój z wami!

Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy,

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnoświatowej 20-minutowej Krucjacie Modlitwy Jezus do Ludzkości, która odbędzie się 10 września 2022 r. w sobotę o 21:00 czasu singapurskiego (GMT+8), 14:00 czasu londyńskiego (GMT), 9:00 czasu nowojorskiego (GMT -5), 15:00 czasu warszawskiego.

Link do rejestracji:
https://bit.ly/JTMGlobal10September2022

Tematem tego miesiąca jest Zjednoczenie w Misji

“Spójrz na swoich braci i siostry Moimi Oczami, które postrzegają ich jako cudowne dzieła, które Mój Ojciec Przedwieczny obdarował jako Dar dla ludzkości. Każda zatroskana dusza jest jednakowo kochana. W Oczach Mojego Ojca nie ma żadnej różnicy.”
(Pan Jezus, 04 września 2011)

“Kiedy unikasz grzechu i nieustannie próbujesz zmienić sposób, w jaki traktujesz innych, tylko wtedy znajdziesz prawdziwy pokój. Kiedy masz pokój w swojej duszy – co może nastąpić tylko wtedy, gdy walczysz z grzechem i okazujesz żal za swoje złe uczynki – zbliżasz się do Boga.”
(Pan Jezus, 27 kwietnia 2013)

Ta 20MINUTOWA Krucjata Modlitwy będzie w języku angielskim. Tłumaczenie na żywo będzie w następujących językach: niemieckim, francuskim, chińskim, portugalskim, ukraińskim (rosyjskim), koreańskim, hiszpańskim, polskim, słowackim, wietnamskim, węgierskim i albańskim.

Nawet jeśli wasz język nie jest obecny, zostaną udostępnione programy modlitewne, aby można było dołączyć do nas w modlitwie, modląc się według przygotowanego materiału.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna Globalna Rodzina Jezus do Ludzkości, razem z Maryją Dziewicą, naszą Matką Zbawienia i módlmy się o zjednoczenie całej rodziny Bożej na całym świecie.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *