Konferencja w języku polskim pt. „Maryja jest naszą Matką, a nie natura”, w piątek 18 marca 2022 o godz. 19:00

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję w języku polskim pt. „Maryja jest naszą Matką, a nie natura”, która odbędzie się w piątek 18 marca 2022 o godz. 19:00 na platformie Zoom.
Przywództwo Kościoła w dzisiejszych czasach coraz częściej używa wyrażenia „Matka Natura”, odnosząc się do stworzenia tak, jakby to była żywa istota, która jest „Matką” ludzkości. Kładzie się nacisk na troskę o stworzenie, o które powinniśmy dbać jak o własną „matkę”. Mówi się nam, że grzechy przeciwko naturze lub tak zwane „grzechy ekologiczne”, są prawdziwymi grzechami przeciwko naszej „matce” ziemi.
Celem naszej konferencji będzie omówienie tego nowego trendu w Kościele katolickim, i podkreślenie, że Natura nie jest naszą Matką oraz że kult natury i oddawanie czci naturze nie należą do wiary katolickiej.
W części modlitewnej spotkania odmówimy Różaniec Święty, prosząc o wstawiennictwo Maryi, Matki Bożej, która jest naszą prawdziwą Matką, jak czytamy w Ewangelii wg św. Jana (J 19,26-27):
„26 Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». 27 Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie”.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Link do rejestracji http://bit.ly/JTMPolandMarch18

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *