Konferencje i spotkania “Wielkie odstępstwo na końcu czasów”

Zapraszamy do udziału w polskiej trzyczęściowej internetowej konferencji na temat odstępstwa od wiary przy końcu czasów. To dzieje się wszystko w naszych czasach, na naszych oczach. Byliśmy przed tym przestrzegani w orędziach z Nieba, było to też przepowiadane w Piśmie Świętym i przez świętych Kościoła w historii. Globalne odstępstwo od wiary w czasach ostatecznych.

W czasie spotkania między innymi przeczytamy różne orędzia od Jezusa i Matki Bożej na ten temat, a także będziemy modlić Różańcem i innymi wybranymi modlitwami. Na konferencję zapraszamy wszystkich, niezależnie od wiary i poglądów.

Spotkanie odbędzie się w trzech częściach – na każde z nich wymagana jest osobna rejestracja. Każdego dnia potrwa około półtorej godziny.

niedziela, 13 czerwca, godz. 19
link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandJune13

poniedziałek, 14 czerwca, godz. 19
link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandJune14

wtorek, 15 czerwca, godz. 19
link do rejestracji: http://bit.ly/JTMPolandJune15

Podzielmy się z innymi otwarcie linkiem do rejestracji. Zaprośmy wszystkich do udziału w tych konferencjach.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.

First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego

Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).

Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *