10 Rocznica Księgi Prawdy – oficjalne wydarzenia i nowości

Zbliża się 10 Rocznica Misji „Jezus do ludzkości” i Księgi Prawdy, którą będziemy świętować 8 i 9 listopada tego roku. Z tej okazji Maria od Bożego Miłosierdzia skierowała list do każdego, kto czuję się członkiem Armii Reszty Jezusa Chrystusa, a także podjęte są różne oficjalne inicjatywy.

Każdy, kto się rejestrował i brał udział w oficjalnych globalnych, angielskojęzycznych spotkaniach modlitewnych na zoomie, powinien otrzymać na swojego maila dziś (31 października 2020) lub jutro list Marii od Bożego Miłosierdzia (po angielsku) napisany z okazji 10 Rocznicy objawień. Polskie tłumaczenie tego listu powinno dotrzeć mailowo do wszystkich, którzy rejestrowali się na polskie spotkania modlitewne, jutro lub ostatecznie w poniedziałek rano [P.S. może dojść dopiero w środę].

Celebracja 10 rocznicy objawień będzie miała miejsce – tak jak minione spotkania internetowo poprzez program zoom – w dniach 8 i 9 listopada o godzinie 14 polskiego czasu (jednego i drugiego dnia powinna potrwać około godziny) w języku angielskim. Każdy, kto rejestrował się na minione spotkania, nie musi teraz rejestrować się na rocznicę, bo otrzyma maila z zaproszeniem. A dla nowych, którzy chcieliby dołączyć, są dwa oddzielne linki do rejestracji na dwa dni.
Dzień pierwszy: http://bit.ly/BOTDay1Nov8
Dzień drugi: http://bit.ly/BOTDay2Nov9
Podczas tych spotkań dowiemy się o nowościach w Misji od Marii, także o tym, co Jezus jej ostatnio zalecił dla Misji.

Powołana została też prosta, nowa i oficjalna strona internetowa Misji Zbawienia:
https://jtmglobal.network
mająca na celu koordynować spotkania modlitewne Krucjaty Modlitwy i przekazywać oficjalne ogłoszenia Misji Zbawienia poprzez mailową listę wysyłkową. Prosimy, aby wszyscy, którzy czują się członkami grup modlitewnych Krucjaty Modlitwy (choćby z powodu trudności jedynie jednoosobowych grup we własnym domu) lub podążają za Księgą Prawdy, a do tej pory nie byli jeszcze zapisani na zoomie na spotkania modlitewne, weszli na tę stronę i zapisali się na tę listę wysyłkową. To jest od teraz jedyna oficjalna lista wysyłkowa w Misji z oficjalnymi ogłoszeniami. Wszyscy, którzy rejestrowali się na globalne lub polskie spotkania na zoomie, zostaną zapisani na nią automatycznie. Tłumaczenie strony rejestracji na polski, jak i na dziesiątki innych języków, jest automatyczne (przez automatycznego tłumacza elektronicznego), dlatego prosimy się nie przejmować niedoskonałością tłumaczenia.

Tymczasem do 7 listopada w ramach nowenny przez 10 Rocznicą codziennie o godz. 21 polskiego czasu prowadzone są wieczorne czuwania modlitewne, międzynarodowe modlitwy różańcowe i Modlitwy Krucjaty (link do dołączenia się: https://zoom.us/j/87260281694).

Dopisek z dnia 6 listopada 2020 roku:

Zachęcamy Państwa raz jeszcze do udziału w spotkaniach internetowych planowanych na 8 i 9 listopada – oba potrwają około godziny i rozpoczną się o 14 polskiego czasu każdego z tych dwóch dni.

Te spotkania są bardzo ważne, ponieważ są organizowane z okazji 10 rocznicy Księgi Prawdy i Misji „Jezus do ludzkości”.

Niestety, spotkania nie będą tłumaczone symultanicznie na język polski. Ale to nie szkodzi. Dlaczego?

Dlatego że znaczącą część spotkań będzie stanowiła modlitwa Różańcem, Modlitwami Krucjaty oraz lektura Orędzi z Księgi Prawdy. Będzie się to odbywać po angielsku, ale możemy włączać się w modlitwę sercem albo recytując w tym samym czasie modlitwy po polsku. Będzie dostępny tekst czytanych orędzi i modlitw – po polsku – aby ułatwić Polakom modlitwę. Link do tekstów modlitw będzie przysłany mailowo z zooma, a także podany podczas spotkania.

Ważne, by włączyć się duchem w modlitwę wraz z innymi członkami grup modlitewnych z całego świata. Jezus udziela swoich łask. To jest świętowanie okrągłej rocznicy 10 lat objawień.

Mniejszą część konferencji stanowić będą informacje, ogłoszenia i zapowiedzi – według tego, co było w liście Marii od Bożego Miłosierdzia – i te według możliwości przekażemy Państwu po polsku po spotkaniach mailem z biuletynu. Nawet, jak ktoś nie rozumie po angielsku, dla włączenia się w modlitwę warto wziąć udział w spotkaniach.

Najważniejsza jest przecież właśnie modlitwa – to w klimacie modlitwy będziemy świętować 10 rocznicę Misji Zbawienia.

Kto nie otrzymał jeszcze zaproszenia i linku mailowo może się zapisać na spotkania, klikając tutaj:

dzień pierwszy
dzień drugi

P.S. odnośnie do programu zoom.

Jak się zarejestrować?
Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk “Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)
Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Jak się połączyć?
Aby się połączyć na seminarium czy inne spotkanie, w tym spotkanie modlitewne, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa “Click Here to Join” (co oznacza: “Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa “Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Jak się połączyć na spotkanie bez rejestracji?
Aby się połączyć na modlitwy, należy najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – ściągnąć i zainstalować program zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Wersja na komputer dostępna jest tutaj: https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe  W telefonach komórkowych należy wejść do sklepu play i wyszukać aplikację zoom. Po kliknięciu na podany powyżej link – kilka minut przed spotkaniem, lub w trakcie spotkania – zostaniemy przekierowani na spotkanie poprzez program zoom. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym. Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu i słowa “Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *