Uwaga Wrocław i okolice! 7 listopada, spotkanie regionalne Krucjaty Modlitwy

Zapraszamy na spotkanie regionalne Krucjaty Modlitwy i seminarium Księgi Prawdy, które odbędzie się we Wrocławiu w sobotę 7 listopada 2020 roku.

Spotkanie zaczniemy o godzinie 12.30 Różańcem św. i Modlitwami Krucjaty. Później w planie przewidziano konferencję na temat Księgi Prawdy. Spotkanie zakończy się o godzinie 15 międzynarodową Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po spotkaniu zapraszamy wszystkich na mały poczęstunek i rozmowy.

Zaprośmy na to spotkanie wszystkie osoby zainteresowane tematyką Księgi Prawdy i Krucjaty Modlitwy, a także tych, którzy nie są zaznajomieni z tematem, żeby mogli się dowiedzieć czegoś o Księdze Prawdy i pomodlić się z nami.

Zgłoszenia prosimy przysyłać mailowo (info@ksiegaprawdy.pl) albo przekazać telefonicznie (505616403) do wtorku 3 listopada.

Spotkanie jest organizowane w porozumieniu z Marią od Bożego Miłosierdzia.

Jeśli chcielibyście Państwo, abyśmy zorganizowali podobne spotkania w innych regionach Polski, prosimy o kontakt.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Aktualizacja z 25 października 2020 r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Aktualizacja w sprawie spotkania we Wrocławiu planowanego na dzień 7 listopada.

Dwie ważne sprawy.

1. Przez pomyłkę w jednym miejscu w tekście ogłoszenia był podany Gdańsk, a nie Wrocław. To z tej przyczyny, że ostatnio organizowaliśmy spotkanie w Gdańsku (zresztą bardzo udane) i redaktor listy wysyłkowej nieopatrznie nie zamienił miejscowości na Wrocław. Oczywiście chodzi o Wrocław. W pełni poprawne ogłoszenie zamieszamy poniżej.

2. Ogłoszenie zostało rozesłane i upublicznione na dzień lub dwa przez wprowadzeniem koronawirusowej czerwonej strefy w całej Polsce. Restrykcje obowiązujące w czerwonych strefach mocno ograniczają możliwość spotkań, jednak spotkania modlitewne rządzą się swoimi prawami. Dlatego nie rezygnujemy z przyglądania się możliwościom i przepisom prawa, i cały czas zachęcamy do zgłoszeń. Ostateczna decyzja o spotkaniu i jego dokładnej formie lub jego przełożeniu na późniejszy termin będzie podjęta na kilka dni przed dniem spotkania – restrykcje koronawirusowe są bardzo zmienne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *