Spotkania w niedzielę i poniedziałek – 10 Rocznica Księgi Prawdy

Zachęcamy Państwa raz jeszcze do udziału w spotkaniach internetowych planowanych na 8 i 9 listopada – oba potrwają około godziny i rozpoczną się o 14 polskiego czasu każdego z tych dwóch dni.

Te spotkania są bardzo ważne, ponieważ są organizowane z okazji 10 rocznicy Księgi Prawdy i Misji „Jezus do ludzkości”.

Niestety, spotkania nie będą tłumaczone symultanicznie na język polski. Ale to nie szkodzi. Dlaczego?

Dlatego że znaczącą część spotkań będzie stanowiła modlitwa Różańcem, Modlitwami Krucjaty oraz lektura Orędzi z Księgi Prawdy. Będzie się to odbywać po angielsku, ale możemy włączać się w modlitwę sercem albo recytując w tym samym czasie modlitwy po polsku. Będzie dostępny tekst czytanych orędzi i modlitw – po polsku – aby ułatwić Polakom modlitwę. Link do tekstów modlitw będzie przysłany mailowo z zooma, a także podany podczas spotkania.

Ważne, by włączyć się duchem w modlitwę wraz z innymi członkami grup modlitewnych z całego świata. Jezus udziela swoich łask. To jest świętowanie okrągłej rocznicy 10 lat objawień.

Mniejszą część konferencji stanowić będą informacje, ogłoszenia i zapowiedzi – według tego, co było w liście Marii od Bożego Miłosierdzia – i te według możliwości przekażemy Państwu po polsku po spotkaniach mailem z biuletynu. Nawet, jak ktoś nie rozumie po angielsku, dla włączenia się w modlitwę warto wziąć udział w spotkaniach.

Najważniejsza jest przecież właśnie modlitwa – to w klimacie modlitwy będziemy świętować 10 rocznicę Misji Zbawienia.

Kto nie otrzymał jeszcze zaproszenia i linku mailowo może się zapisać na spotkania, klikając tutaj:

dzień pierwszy
dzień drugi

P.S. odnośnie do programu zoom.

Jak się zarejestrować?
Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk “Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy “Poland” (Polska)
Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Jak się połączyć?
Aby się połączyć na seminarium czy inne spotkanie, w tym spotkanie modlitewne, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa “Click Here to Join” (co oznacza: “Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa “Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *