Zapowiedź druku tomu II i modlitewnika

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W początkach lutego 2016 roku dostępny będzie po polsku drugi tom Księgi Prawdy oraz modlitewnik zawierający Modlitwy Krucjaty 1-170, Litanie 1-6 oraz modlitwy pozostałe.

Książki są opracowywane w Polsce, zostaną wydane w Polsce i będą rozprowadzane i wysyłane z kraju.

Gdy tylko będą dostępne, informacja zostanie podana, a osoby zapisane na naszą listę wysyłkową otrzymają od nas wiadomość mailową na ten temat (na listę można się zapisać tutaj). Choć podanie ceny nie jest jeszcze możliwe, wiadomo, że będzie ona przystępna.

Oczywiście, wydanie tych książek dokonuje się w pełni legalnie, na podstawie oficjalnej zgody i otrzymanej formalnie jedynej dla języka polskiego wyłącznej licencji wydawniczej. W pracach nad przygotowywaniem modlitewnika posiłkowano się najnowszym wydaniem angielskim, a niektóre kwestie konsultowano bezpośrednio z Marią od Bożego Miłosierdzia.

Wszystkich, którzy mają doświadczenia w pracy z tekstem, tłumaczeniami albo sprawami wydawniczymi – i mogliby, i chcieliby pomóc w przygotowaniu lub sfinalizowaniu tego dzieła, prosimy o pilny kontakt z redakcją.

Dostępna obecnie na naszej stronie internetowej polska wersja modlitw zostanie po wydaniu modlitewnika podmieniona po raz pierwszy od czasu jej publikacji wiosną 2015 roku. Będzie to zarazem ostatnia podmiana, ponieważ wypracowanie naszej finalnej wersji tłumaczenia dobiegnie końca – niebawem modlitewnik zostanie oddany do druku. Zmiany w tekście modlitw nie będą miały jednak charakteru nowego tłumaczenia, będą to jedynie pewne ograniczone poprawki.

Z Panem Bogiem,
Redakcja strony ArmiaJezusaChrystusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *