Grupy modlitewne Krucjaty Modlitwy

Chcielibyśmy przypomnieć osobom zaznajomionym z Orędziami Marii od Bożego Miłosierdzia o znaczeniu tworzenia grup modlitewnych Krucjaty Modlitwy.

Ważne jest, aby w miarę możliwości codziennie modlić się indywidualnie Modlitwami Krucjaty, tak jak Jezus prosi nas o to w Orędziach – ale jest także ważne, by łączyć się z innymi w celu budowania grup modlitewnych.

Jezus mówi o grupach modlitewnych w niejednym Orędziu. Dla przykładu wskażmy te dwa:
Modlitwa może uratować i uratuje ludzkość,
Zrobią wszystko, aby spowodować zakłócenia w waszych grupach modlitewnych.

Zostały także przekazane przez Marię wskazania dla tworzenia grup modlitewnych.

W Polsce od chwili, kiedy Jezus poprosił w Orędziach o zakładanie grup, wiele osób stara się odpowiedzieć na to wezwanie.

Budowanie grup modlitewnych zawsze wymaga wytrwałości. Istnieją co prawda problemy natury rodzinnej, zawodowej czy zdrowotnej, które przeszkadzają w dołączeniu do wspólnych spotkań, a czasami nawet je uniemożliwiają, ale bywają też czynniki i okoliczności zależne od woli człowieka. Nieraz potrzeba namysłu nad sytuacją i podjęcia odpowiednich działań, by móc spróbować stworzyć grupę lub dołączyć do już istniejącej. Na drodze do zbudowania grup modlitewnych pojawią się rozmaite przeszkody, ale nie należy się zniechęcać. Grupy Krucjaty Modlitwy stanowią wielką wartość.

Tworzenie grupy można zacząć od dwóch chętnych osób, może za jakiś czas dołączą inni. Idealnie byłoby, gdyby wspólna modlitwa odbywała się codziennie, ale można też zacząć od nie tak częstych, ale jednak regularnych spotkań. Jeśli mimo wszystko nie udaje się mieć regularnych spotkań, nawet nieregularne, ale wytrwałe gromadzenie się na modlitwie będzie pomocą w ratowaniu dusz.

Aby dołączyć do grupy, warto najpierw sprawdzić listę publicznych adresów mailowych grup modlitewnych, można też napisać do redakcji na maila kontakt@paruzja.info, by dowiedzieć się, czy w Państwa miejscowości coś już się dzieje w zakresie tworzenia grup.

Jeśli w jakichś miastach powstały nowe grupy modlitewne, o których istnieniu poza osobami przychodzącymi na nie nikt jeszcze nie wie, prosimy o kontakt i zgłoszenie grupy, byśmy mogli przekazać informacje o grupie potencjalnym zainteresowanym dołączeniem do niej. Jeśli ktoś chciałby się modlić w grupie, a nie ma z kim, również prosimy o kontakt – możliwe, że w danej miejscowości są inne osoby, które także się modlą i chętnie zawiążą grupę.

6 Comments on “Grupy modlitewne Krucjaty Modlitwy”

 1. Z soboty na niedzielę, tj. z 7/8. 04. 2018r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty – będziemy też łączyć się duchowo z OFIARĄ MSZY ŚWIĘTEJ, z pielgrzymami NOCNEJ PIELGRZYMKI DO WYKROTU i modlić się w intencji właściwej INTRONIZACJI PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI I WSZYSTKICH NARODÓW.

  https://gloria.tv/article/E9RECroqjvkp41Fqt8RXbxuBB

 2. Z soboty na niedzielę, tj. z 5/6. 05. 2018r.
  o północy kolejny raz łączymy się duchowo
  odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty
  – będziemy też łączyć się duchowo z OFIARĄ MSZY ŚWIĘTEJ, z pielgrzymami SETNEJ, NOCNEJ PIELGRZYMKI DO WYKROTU i modlić się w intencji właściwej INTRONIZACJI PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI I WSZYSTKICH NARODÓW.

  https://gloria.tv/article/gnhRGiNCFSSU43aE2GLa8FMYH

 3. NIE LEKCEWAŻ PRÓŚB JEZUSA, LECZ Z RADOŚCIĄ JE WYPEŁNIAJ.

  PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE – KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.

  Z soboty na niedzielę, tj. z 26/27. 05. 2018r.o północy,
  kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty – będziemy modlić się też w intencji podanej przez Pana Jezusa: aby kapłani rozpoznali czas schizmy, pozostali niezłomni i wierni Świętemu Słowu Bożemu oraz o zjednoczenie się Jego wyświęconych sług.

  https://gloria.tv/article/zbtV4g2kLwv13Vf87wZmJoxUz

 4. SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

  Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! MATKA BOŻA PROSI: Módlcie się, o uznanie Chrystusa Zbawiciela swoim Królem
  Z soboty na niedzielę, tj. z 2/3. 06. 2018r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty
  – będziemy też łączyć się duchowo z OFIARĄ MSZY ŚWIĘTEJ, z pielgrzymami NOCNEJ PIELGRZYMKI DO WYKROTU i modlić się w intencji właściwej INTRONIZACJI PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI I WSZYSTKICH NARODÓW.

  https://gloria.tv/article/UZBZwYEqUDiH47YbmyHj7YXmo

 5. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

  Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego !
  JEZUS PROSI: Zbierzcie się i módlcie o zjednoczenie Moich wyświęconych sług

  Z soboty na niedzielę, tj. z 9/10. 06. 2018r. o północy, kolejny raz łączymy się duchowo
  odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji
  – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty
  – będziemy modlić się też w intencji podanej przez Pana Jezusa: aby kapłani rozpoznali czas schizmy,
  pozostali niezłomni i wierni Świętemu Słowu Bożemu oraz o zjednoczenie się Jego wyświęconych sług.

  więcej na: https://gloria.tv/article/wVPCntwMCWwz1mwxS28QPzHKo

 6. Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! JEZUS PROSI: Zbierzcie się i módlcie o zjednoczenie Moich wyświęconych sług

  Z soboty na niedzielę, tj. z 14/15. 07. 2018r. o północy, kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty – będziemy modlić się też w intencji podanej przez Pana Jezusa: aby kapłani rozpoznali czas schizmy pozostali niezłomni i wierni Świętemu Słowu Bożemu oraz o zjednoczenie się Jego wyświęconych sług.

  więcej: https://gloria.tv/article/4Rrf214sqa9kC3mHZsRCz7ryw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *