Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy o Dar Życia Wiecznego, 23 stycznia 2023 r. o godz. 19:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy o Dar Życia Wiecznego”, które odbędzie się w poniedziałek, 23 stycznia 2023 r. o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Link do rejestracji https://bit.ly/JTMPoland23January2023
Pan Jezus przekazał w Orędziu z Księgi Prawdy z 24 listopada 2013 roku:
„Kiedy przychodzę, aby przynieść ludzkości ulgę od bólu, jaki cierpi z powodu oddzielenia od Boga, wszyscy muszą być wdzięczni za to wielkie Miłosierdzie. Dzięki niemu miliardy ludzi będą się cieszyły życiem wiecznej Chwały w Obecności Boga.
Przez ten wielki Akt Miłosierdzia przynoszę wspaniałą nowinę o chwalebnej obietnicy, kiedy Moje Powtórne Przyjście – które nastąpi wkrótce po Ostrzeżeniu – zakończy plan Boga dla Jego dzieci”.
Dar Życia Wiecznego jest także opisany przez Pana Jezusa w Orędziu z 13 września 2012 roku:
„Dar od Mojego Ojca Przedwiecznego udziela każdemu Jego dziecku najdoskonalszego życia w najdoskonalszym świecie, tak jak było to zamierzone od początku”.
Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji zbawienia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana, oraz o Dar Życia Wiecznego dla wszystkich ludzi.
Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy dostępne są w języku polskim na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *